Vážená a velmi milá paní Matoušková,

děkuji  Vám za vše, co jste pro mě udělala. Kromě faktických rad a doporučení to byla i milá slova, kterými jste mě povzbuzovala od počátku naší spolupráce. Musím poděkovat i za to, že slova nebyla prázdná a že neslibovala nesplnitelné. Svým naprosto nevtíravým přístupem jste si mě získala.

Musím zdůraznit, že nevěřím na diety, které zahlcují internet. Nevěřím, že cesta ke zdraví vede k vyřazení pečiva nebo brambor, a že dnešní člověk zahlcený moderní technikou a zabořený v kancelářské židli pokryje své nutriční potřeby krvavým masem z právě uloveného bizona.

Pro mě bylo smyslem naší spolupráce pochopit a uvěřit. A to se stalo. Prostě jsem pochopila, že tělu díky Vámi předepsanému jídelníčku dám to, co potřebuje. Tělo se uklidní a bude hubnout. A to se taky stalo. Že to nebyla vždy pocházka růžovým parkem, víme obě. Ale když jsem měla pochybnosti, byla jste po ruce a vždy dala radu a útěchu.

A taky vím, že jsem nebyla klient jednoduchý na výběr vhodných jídel. Nejím maso a na polovinu ostatních jídel mám alergii. Přesto jsem půl roku jedla pouze podle Vašich rad a pochutnala si. A hlavně přineslo to, co jsme si společně předsevzaly.

Dnes, první den po stabilizační fázi, jsem navážila 66,1 kg. A ráda Vás uvidím při závěrečném měření.

Mockrát děkuji za vše!

21. 9. 2015

Markéta Puci