Vážená paní Matoušková,

chtěla bych Vám velmi poděkovat, za Váš čas, který jste mi opakovaně věnovala a i přesto, že jsem se vlastně nikdy nestala Vaší skutečnou klientkou, pro kterou byste připravila jídelníček a vedla jí cestou k vysněnému cíli. Já se na tuto cestu vydala sama, ale u Vás jsem našla velkou podporu a pochopení, v době, kdy jsem tápala v nejistotě a bála se neúspěchu.  Velmi si vážím Vašeho profesního přístupu, se kterým jste ke mě přistoupila, je vidět, že na prvním místě je pro Vás klient, jeho osobnost a potřeby a ne byznys. Děkuji za podporu, vím, že ještě nejsem v cíli, ale věřím, že cílová meta se už blíží a věřím, že s Vaší vzdálenou podporou  a radami jí dosáhnu.

Věřte, že pokud vzniknou pochybnosti nebo to nepůjde dál, opět Vám moc ráda napíšu o pomoc.

Přeji mnoho úspěšných klientů a ještě jednou moc děkuji.

Dana Činková, Praha

           

Ahoj Fitalito,

musím Ti ještě jednou poděkovat za splnění mého životního snu. Stále si držím svých 62 kg a to opravdu bez větší námahy. Dopřávám si občas pivko, čokoládu, vínko...nicméně to dokáži již regulovat a dodržovat zásady správného stravování, tak jak jsi mě to naučila. Mám neskutečnou radost a sklízím opravdu ovace od okolí, nicméně, když se na okolí, které neustále běduje nad svoji životosprávou a váhovými přírůstky podívám, vidím fatální  chyby v jejich jídelníčku, neskutečné přejídání se a zejména nedostatek pohybu, tím myslím např. aspoň 30 minut chůze denně:-)  A přitom to je tak jednoduché...a to nejsem žádný blázen do sportu, abych ujela 100 Km na kole, nebo běhala někde po horách, tak jak to dělají jiní a čekají, že zhubnou..naopak naberou neskutečně svalovou hmotu a chybí jim ženská křivka:-)

Jana Romanová, Praha

           

Každá nevěsta chce být krásná. Jitka za necelé 4 měsíce udělala ohromný kus práce a do svatebních šatů se oblékala o 15 kg lehčí. Sama říká:
"Díky tomu všemu, co jste pro mě udělala, jsem mohla ve svatební den vypadat skvěle, babička mi říkala, že žena je nejkrásnější v den svojí svatby, což asi skutečně platí."

Jitka z Prahy.

           

Tímto jsem chtěla poděkovat paní Jarce Matouškové za podporu při splnění mého dlouhodobého snu, který se mi několik let nedařil vůbec splnit. Změna životního stylu je vždy cestou trnitou a ne každý tomuto odhodlání dokáže čelit a trnitou cestu ujít. Díky špatným stravovacím návykům jsem nebyla schopná efektivně zredukovat svoji váhu, a tím pro mne začal nekonečný boj. I když velice ráda sportuji, musela jsem se pro začátek vzdát svého milovaného piva, až jsem se nakonec zcela odnaučila tento rádoby iontový nápoj pít. Neříkám, že tato změna životního stylu byla jednoduchá, nicméně díky silné motivaci a Jarčině podpoře jsem se nakonec naučila zařadit do mého jídelníčku novou skladbu výživových hodnot, a dočkala se tak vytouženého úbytku váhy, kterou ale bohužel musím striktně dodržovat.

Jana Romanová, Praha

           

Moc ráda bych poděkovala Fitalitě za to, co pro mne udělala. Do Fitality jsem nepřišla s úmyslem zhubnout, ale nutně jsem potřebovala změnu mých stravovacích návyků.Po sestavení jídelníčku jsem začala jíst pravidelně, zdravě a hlavně kvalitně. Na jeden měsíc jsem zcela vysadila alkohol a dopřála mému tělu detox. Zdálo se, že jídla bylohrozně moc a nemohla jsem uvěřit, že i přesto jsem šla s váhou dolů. Nejdůležitější ze všeho ale bylo, že jem se cítila a stále cítím skvěle. Únava, natelké nohy apod., nic z toho již moje tělo neznalo. Dříve jsem mívala problémy s mentální anorexií s bulimickými záchvaty a v podstatě až do nedávna neustále sama se sebou nespokojena. Nikdy se mi nepodařilo tyto myšlenky vyhnat z hlavy a dnes... dnes mohu říct, že to je poprvé, co nad tím nepřemýšlím. Cítím se dobře a tím pádem jsem i sama se sebou spokojená. A tohle má pro mne nesmírnou hodnotu. Takže ještě jednou za všechno děkuji :-)

           

Vážená a velmi milá paní Matoušková,

děkuji  Vám za vše, co jste pro mě udělala. Kromě faktických rad a doporučení to byla i milá slova, kterými jste mě povzbuzovala od počátku naší spolupráce. Musím poděkovat i za to, že slova nebyla prázdná a že neslibovala nesplnitelné. Svým naprosto nevtíravým přístupem jste si mě získala.

Musím zdůraznit, že nevěřím na diety, které zahlcují internet. Nevěřím, že cesta ke zdraví vede k vyřazení pečiva nebo brambor, a že dnešní člověk zahlcený moderní technikou a zabořený v kancelářské židli pokryje své nutriční potřeby krvavým masem z právě uloveného bizona.

Pro mě bylo smyslem naší spolupráce pochopit a uvěřit. A to se stalo. Prostě jsem pochopila, že tělu díky Vámi předepsanému jídelníčku dám to, co potřebuje. Tělo se uklidní a bude hubnout. A to se taky stalo. Že to nebyla vždy pocházka růžovým parkem, víme obě. Ale když jsem měla pochybnosti, byla jste po ruce a vždy dala radu a útěchu.

A taky vím, že jsem nebyla klient jednoduchý na výběr vhodných jídel. Nejím maso a na polovinu ostatních jídel mám alergii. Přesto jsem půl roku jedla pouze podle Vašich rad a pochutnala si. A hlavně přineslo to, co jsme si společně předsevzaly.

Dnes, první den po stabilizační fázi, jsem navážila 66,1 kg. A ráda Vás uvidím při závěrečném měření.

Mockrát děkuji za vše!

21. 9. 2015

Markéta Puci

 

           

Před a po

Kde začít, když ne u sebe. Jednoduchý recept. Vezmi velkou dávku chtění, přidej rozhodnutí pro změnu. Přimíchávej průběžně patřičnou dávku motivace, špetku úsilí a disciplíny a upečeš osobnost nabitou energií a pohodou.

           

Před a po

Brala jsem ve svých letech Fitalitu jako svou poslední možnost na změnu. I když jsem po všech svých pokusech byla spíše skeptická, dosáhla jsem toho, co jsem chtěla. 18 kg dolů.  Po absolvování programu si novou váhu držím a navíc jsem mohla snížit léky na své zdravotní indispozice.

   

           

Před a po

Míval jsem bolesti zad, kolenou, ramen. Cítil jsem se pod psa. Po narození dcery jsem si řekl, že tu pro svou rodinu musím být zdravý a v pohodě. S Fitalitou jsme nastavili plán - 25 kg tuku dolů. Pečlivým dodržováním nastaveného stravovacího režimu a postupným přidáváním cvičení jsem zhubl 26 kilogramů (čistého tuku), všechny bolesti zmizely, tělo se zpevnilo, zvětšila se celková síla, prostě se cítím báječně. A protože jsem se vždy zajímal o posilování a cvičení vůbec, propojil jsem svůj skvělý pocit po zhubnutí se svým velkým koníčkem. Z klienta osobním trenérem.

           

Cítím se bezvadně, okolí mě neustále chválí, na cvičení je znát, jak jsem neudýchaná, dostávám se úplně jinam. Paráda!

Jitka z Prahy