Služby osobního trenéra

Osobní trenér Vám pomůže zefektivnit Vaše pohybové aktivity a trénink. Připraví pro Vás speciální infividuální tréninkový plán, doplní vhodně váš stravovací plán a podpoří Vás ve Vašem rozhodnutí změnit životní styl. Trénink pod vedením osobního trenéra není zbytečný přepych, ale záruka toho, že čas a úsilí strávené při Vašem tréninku jsou efektivní, prospívající Vašemu zdraví a vhodně doplňují Váš individuální stravovací plán.

Osobní trenér
Petr Matoušek

 

Motto: Transform yourself, transform your body
Vzdělání: Ronnie Akademie, 3DFitness
Licence: Osobní trenér Fitness, Osobní trenér Kulturistika, Osobní trenér TRX, Skupinový trenér TRX

    

 


 

Výhradní distributor značek FLowin a Lebert Fitness 

Co je to FLOWIN? Moderní tréninkový systém pocházející ze Švédska, který byl vyvinut v prostředí vrcholových desetibojařů. FLOWIN® dokáže plně nahradit veškeré fitness aktivity. Je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů. Při cvičení se využívá jen hmotnost těla.

Lebert Fitness je uznáván jako světová jednička ve vývoji inovativních vysoce výkonných cvičení nástrojů.

Fitness nové generace, které máte ve Fitalitě vždy po ruce.

 


 

Přírodní lékárna baron.cz - partner přirozeného zdraví v ČR a SR

Co je Regulatpro ® Bio? Fermentovaná enzymová RAW výživa, která přináší převratné terapeu- tické výsledky. Regulatpro ® Bio je enzymový doplněk stravy z kaskádově fermentovaného bio ovoce, ořechů, zeleniny a bylin. Neobsahuje žádné umělé vitamíny, alkohol, cukr ani jiná ochu- covadla. V domácím Německu a Švýcarsku slaví veliké léčebné úspěchy. Od uvedení na trh v roce 2001 zaznamenává nárůst poptávky v 50 zemích světa o 150 %. Když nechcete být chronicky nemocní, ale naopak chronicky zdraví.p>


 

Moderní profesionální diagnostický přístroj pro analýzu složení lidského těla s revoluční technologií a nejnovějším softwarovým vybavením. Výhradním distributorem je Lékárna-invest, s.r.o., společnost zabývající se vývojem, prodejem a servisem těchto profesionálních diagnostických přístrojů.