Enzymy jsou speciální bílkoviny, které řídí složité chemické procesy v každé buňce našeho těla. Kontrolují, jak se buňky dělí a rostou, pomáhají štěpit vše, co sníme, starají se o pročištění krve i tkání, o dobré fungování orgánů. S jistou zásobou enzymů se narodí každý z nás a většinu si tělo nepřetržitě vyrábí. Čím jsme starší a čím více se nezdravým způsobem života zanášíme, tím pomaleji to jde. Doplácí na to celé tělo, krev se například dobře nepročistí od odpadů, což pocítí žlázy, orgány i imunita. Hlavními příčinami téměř všech nemocí a předčasného stárnutí je nedostatek enzymů a deficit buněčné energie.
Nadváha, nedostatek pohybu a stres jsou největší „žrouti“ enzymů a následkem je zničení a zanesení buněk. Přirozené, tělem produkované enzymy ochraňují organismus před nemocemi a pokud chybí, je třeba je doplňovat. Je samozřejmě dobré jíst hodně zeleniny a ovoce, což jsou zásobárny enzymů. Někdy ale jen sama změna ke zdravému životnímu stylu a výživě nestačí a pokud jsme se dostatečně o své tělo nestarali dlouhou dobu, nebude nám tato zásobárna stačit. Aby člověk zůstal vitální a zdravý, záleží na tom, jestli si svou zásobu enzymů zachová. Převratným způsobem získávání enzymů je enzymová buněčná výživa z fermentovaného ovoce, zeleniny a bylinek Regulatpro® Bio.

Dobije baterky v každém věku, kompenzuje nezdravou životosprávu, pomáhá při různých bolestech, při kožních problémech a při civilizačních chorobách. Podporuje hubnutí a sportovcům při velké sportovní zátěži urychluje regeneraci.

 

 

enzym

Kde jídlo nestačí

Zde ke stažení leták

Fermentovaná enzymová
RAW výživa Regulatpro® Bio