11. 06. 2018

Proč NEhubnout naslepo

Proč NEhubnout naslepo: Víte, že k úspěšnému hubnutí mohou přispět i speciální diagnostické přístroje?

           

11. 04. 2018

Při akčním plánu Vzhůru do plavek pomohou recepty na přírodní spalovače tuků

Už jste někdy zavolali na pomoc s hubnutím přírodu? Tak to určitě zkuste! Příroda je totiž mocná čarodějka a pomůže nám i při našem akčním plánu HUBNUTÍ DO PLAVEK.

           

10. 04. 2018

Jak zbavit tělo nadbytečných kil a připravit ho do plavek?

Plavková sezóna klepe pomalu na dveře. Ale nezoufejte, i za tři měsíce se dá udělat s postavou hodně muziky. Jak na to? Každopádně zapomeňte na drastické a nesmyslné diety, kterými si jen ublížíte. Zkuste na dalších 12 týdnů těchto 12 tipů i s recepty na splasknutí.

           

19. 03. 2018

Pravidla pracovního provozu, která vám nedovolí nabrat nadbytečné kilogramy

Jak se v práci nepřevážit? Odstranit výmluvy a konat. Vytvořte si pravidla pracovního provozu.s vlastními pravidly pracovního provozu budete mít jistotu, že se vám baňatost vyhne. Na začátku to chce trochu přemýšlení a organizace, hledání nových způsobů a pomůcek. A taky nějaký peníz, ale tento investovaný čas i peníz se rozhodně vyplatí.

           

19. 03. 2018

Tanec kolem zdravého životního stylu v práci aneb udělejte si test, zda náhodou nejste také ohrožený druh

Proč by měla být právě nadváha či obezita pro zaměstnavatele strašákem? Patříte mezi „ohrožený druh“? Udělejte si malý test pracovních návyků a prohřešků, kvůli kterým se zakulacujeme a tím ohrožujeme své zdraví i pracovní výkonnost do budoucna. A proč v honbě za kariérou baňatíme?

           

17. 02. 2018

Kolik váží láska? A proč většina z nás v partnerství přibere?

Co se stane, když začneme sdílet ledničku? Když hrajeme hry vadí - nevadí nebo předstíranou? Když hormony útočí a topíme s v mateřských povinnostech? A na pozoru se musíme mít před citovou závislostí. Není to fuk, kila nemusí letět "blbým" směrem. Jak nabírání v partnerství zabránit?

           

22. 01. 2018

Natřete to leptinu a dejte si svačinu aneb Udrží svačina tělo v kondici?

Nad svačinou mezi hlavními denními jídly máváme rukou. Je to chyba, nebo ne? Má svačina svoje klady? A víte co to je HH, Hladová Hodina?

           

2. 01. 2018

Sliby chyby! Obchodníkům s iluzemi se vyhněte obloukem!

Zázračné a zaručené prostředky na hubnutí. Falešné naděje, falešné sliby, falešné účinky, falešné reference, falešné emaily. Hluché linky, prázdné peněženky. Jsme opravdu nepoučitelní? Naše lenost přináší zisk, ale ne nám!

           

5. 11. 2017

UPEČ TŘEBA CHLEBA

Chléb patří odedávna k nejzákladnějším potravinám. Navzdory všeobecné oblíbenosti je však jednou z prvních potravin, kterým při dietě učiníme přítrž. Chleba se ale nevzdávejte, jen ho omezte a nahraďte zdravější formou.

           

2. 11. 2017

ŠŤASTNÁ POLÉVKA

Štěstí není jenom muška zlatá, ale také čočka? Cože??? V Cunninghamově encyklopedii o magické síle potravin se tvrdí, že čočka pomáhá vnést do života štěstí a pokoj. Horká polévka v zimě zahřeje. A když je navíc složená z potravin, které podle termického efektu potravin jsou zahřívací či neutrální, zahřeje dvakrát.