Máte rádi jídlo? Chcete se naučit jíst se svým tělem, a ne proti němu? Chcete být díky jídlu vitální a plní energie? Chcete upevnit svoje zdraví? Toužíte po štíhlé postavě? Bez hladu, diet a chutně?

Chcete poznat spoustu tipů na zdravé kombinace potravin, které si zamilujete?

Naučit se vařit jídla, která jsou jednoduchá, rychlá a chutná?

Chcete se naučit vařit podle metody synergie potravin, dokázat násobit účinky potravin a využívat je pro své zdraví?

NYNÍ MÁTE BÁJEČNOU PŘÍLEŽITOST SDÍLET SE MNOU ZDRAVÉ, JEDNODUCHÉ A RYCHLÉ RECEPTY „NA JEDNO KLIKNUTÍ“,  DÍKY NIMŽ LEHCE POVEDETE ZDRAVĚJŠÍ, KLIDNĚJŠÍ, VÝKONNĚJŠÍ A VYROVNANĚJŠÍ ŽIVOTNÍ STYL.

A ještě vám zbude spoustu času na rodinu a přátele.

 

GALERIE 23 RECEPTŮ SYNERGIE POTRAVIN
Pro vitální život na jednom místě!
Zapomeňte na hodiny vaření složitých jídel u plotny. Většinu těchto chutných a zdravých receptů připravíte za 30 minut.

Jídlo není naším nepřítelem, ale spojencem. Pokud uzavřeme vhodné spojenectví, vyhrajeme. Vhodnou kombinací potravin dokážeme znásobit jejich účinky na zdraví.

Připravila jsem pro Vás přehlednou GALERII 23 RECEPTŮ, ve které najdete hlavně důvody, proč vzájemně použité potraviny kombinovat. A také tipy a špeky o potravinách na jednom místě.

Proč složitě objevovat objevené. Vydejte se spolu se mnou vyšlapanou cestičkou a čas a energii, které při přípravě jídel ušetříte, věnujte sami sobě a svým blízkým.

GALERIE OBSAHUJE: 23 základních receptů, 24 bonusových variací, extra VIDEO RECEPT na avokádový snack a jednodenní jídelníček podle synergie potravin. U každého receptu najdete nákupní seznam a postup.

Více informací najdete ZDE: GALERIE RECEPTŮ SYNERGIE POTRAVIN